MAGNETOTERAPEUTICKÝ NÁRAMEK vel. S/M 16,5 cm

 

MAGNETOTERAPEUTICKÝ NÁRAMEK vel. S/M 16,5 cm

Cena: 662,00 Kč s DPH
575,65 Kč bez DPH

Magnetoterapeutický náramek Steel Sport Magnetic je z leštěné oceli - délka 16.5 cm

Magnetoterapeutické / magnetické náramky Sabona příznivě ovlivňují krevní oběh, přispívají ke stabilizaci krevního tlaku, zvyšují okysličení krve, snižují únavu, tlumí bolesti v oblasti zápěstí, působí protizánětlivě a zabraňují tvorbě krevních sraženin. Magnetoterapeutické / magnetické náramky se nejčastěji vyrábějí jako pružinové nebo otevřené obroučky z ušlechtilých odlehčených ocelí, přizdobené stříbrem a zlatem. Každý článek náramku je osázen magnetickým diskem, jehož intenzita je 1200 Gauss.
Všechny produkty Sabona jsou v Evropě registrovány jako zdravotní pomůcky 1. třídy.
Více informací o léčebných účincích náramků Sabona.

Intenzita magnetického pole: 1200 Gauss/1 mag. disk
Použitý materiál: Neodymium, Samarium.

Upozornění: Magnetické náramky nesmí používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem a nedoporučuje se Magnetoterapie se s úspěchem používá téměř ve všech oborech medicíny jako důležité součásti komplexní terapie.
Odborné poradenství lékařů v oblasti magnetoterapeutických pomůcek může být pro mnoho lidí se subklinickými potížemi v oblasti onemocnění pohybového ústrojí (svalů, kloubů), kůže, nervových onemocnění a dalších neocenitelnou pomocí.
V Japonsku a USA mají pacienti možnost konzultovat s profesionálními magnetoterapeuty, kteří navrhují komplexní léčbu včetně potravinových doplňků, tělesných cvičení, akupunktury, laserové terapie apod.

Principem působení statického magnetického pole na organismus je to, že buňky jsou slabými magnety s oběma polarizacemi, což je dáno účinky magnetického pole Země o indukci 0,6 Gauss, které je stálou součástí životního prostředí člověka. Jsou-li buňky vystaveny působení magnetu o indukci 300 a více Gauss, přijímají jeho polarizaci.
Na základě zmíněného principu je patrné, že buňky mohou být zmagnetizovány. Na této bázi dochází k elektromagnetickým a biochemickým změnám v buňkách a tím k příznivému ovlivnění systému kostního, svalového, imunologického, hormonálního, kardiovaskulárního, zažívacího a nervového.
Léčebné magnetické pole

Vlivem léčebně aplikovaného magnetického pole (pulzního nebo permanentního) dochází k pozitivním biologickým změnám ve tkáních, které je možno využít při odstranění řady zdravotních potíží.

Účinky magnetického pole je možno shrnout do šesti léčebných skupin a efektů:

* analgetický (protibolestivý)
* myorelaxační (uvolňující svalové křeče)
* vasodilatační (rozšiřující krevní cévy)
* urychlující látkovou výměnu a detoxikační
* protizánětlivý, hojivý, regenerační
* protiedémový (protiotokový) jejich použití u těhotných žen.

  • Výrobce: BOHEMIA IMPEX INTERNATIONAL 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.