ENERGYS-psychowalkman

 

ENERGYS-psychowalkman

Cena: 15.805,00 Kč s DPH
13.061,98 Kč bez DPH

AVS přístroj ENERGYS – psychowalkman

Velmi jednoduchý, pohotový a vysoce účinný AVS přístroj, využívající moderních AVS technologií. Světová novinka 2014.

Předností tohoto přístroje je velmi jednoduché ovládání a to díky konstrukci, kdy ovládací jednotka a brýle jsou spojeny a tvoří jeden díl. Spolu s malými speciálními sluchátky tvoří Energys kompaktní celek. Další nespornou předností je použití nových technologií, které významně zvyšují účinnost i líbivost: a sice programy s hudbou a celobarevná světelná stimulace typu Ganzfeld, která je u tohoto přístroje hned po Laxmanu nejkvalitnější na světě. Vysoká účinnost díky nové světelné stimulaci umožnila také použití kratších programů. Celkově se jedná o přístroj pro moderní dobu: jednoduchý, účinný, úderný, moderní.

Užitečná zajímavost: Energys jako jeden z mála modelů myslí i na děti, které se v poslední době stávají stále častějšími uživateli AVS přístrojů. Velikost a konstrukce brýlí je vytvořena tak, že dobře ,,sedí“ i menším dětem, kratší programy s hudbou děti zaujmou. Zejména pro ně jsou určeny některé programy (kategorie ADHD či Relaxace pro děti). Poznámka: Energys mohou používat děti od 2 let a zodpovědnost za správnost použití leží pochopitelně na rodičích.

Čím se zásadně liší od ostatních:

ovládání přímo v brýlích, krátké úderné programy.

Účinky (programy):

Programy má AVS přístroj Energys v duchu celého přístroje: kratší, moderní, úderné. Na vývoji programů spolupracovala i společnost Galaxy a proto je programová knihovna velmi vyvážená, určená přesně pro potřeby Čechů a Slováků. I proto si Energys vystačí s relativně menším počtem.

32 programů v 9 kategoriích:

tabulky-programů-energys

Důležité parametry:

  • velmi snadné a intuitivní ovládání (téměř bez návodu) – ovládání přímo v brýlích
  • Ganzfeld světelná stimulace
  • názvy programů na displeji v češtině
  • programy s hudbou

Brýle – světelná stimulace: celobarev, brýle typu Ganzfeld.

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace


  • Výrobce: Galaxy 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.