iBRAIN - psychowalkman

 

iBRAIN - psychowalkman

Cena: 13.499,00 Kč s DPH
11.156,20 Kč bez DPH

AVS přístroj do mobilu - iPhone. Netradiční řešení je velmi praktické: stáhnete si do iPhone ovládací software, stimulační brýle a sluchátka připojíte k iPhone a máte plnohodnotný AVS přístroj! Přes 70 vynikajících programů.

Psychowalkman iBrain je AVS přístroj, ovládaný pouze přes iPhone (a jiné Apple zařízení). iBrain tedy nemá žádné svoje tělo (ovládací jednotku) jako jiné AVS přístroje. Skládá se pouze ze stimulačních brýlí a sluchátek a poté ze softwaru, který si nahrajete do svého iPhone (nebo jiného Apple zařízení). Přes tento software tedy ovládáte všechny funkce, tento software a Váš iPhone nahrazuje ovládací jednotku. iBrain reprezentuje v AVS technologii naprosto revoluční řešení, které přináší řadu výhod, například:

  • přístroj, resp. jen brýle a sluchátka se vám vejdou do malé krabičky (dodávaná sluchátka jsou navíc skládací a bezdrátová),
  • ovládání je intuitivní, jednoduché, zábavné,
  • minimální možnost si přístroj rozbít nebo někde zapomenout…
  • lze postupně updatovat nové verze (další programy a vylepšení…)

 

Čím se zásadně liší od ostatních:

revoluční technologie: ovládání přes telefon (iPhone). 

iBrain pochází z dílny jednoho z největších světových výrobců, proto obsahuje velký počet programů, a spoustu funkcí, možností, předností – např. nejúčinnější světelnou stimulaci typu Ganzfeld, zvuky přírody, možnost přiřadit k programům vlastní hudbu a jiné. S ohledem na množství funkcí, nejúčinnější světelnou stimulaci a velké množství kvalitních programů je iBrain z hlediska poměru výkon/cena bezkonkurenčně nejvýhodnější AVS přístroj. 

 

Účinky (programy):

iBrain obsahuje přes 75 programů ve všech myslitelných kategoriích, včetně velmi speciálních programů.

65 programů v 9 kategoriích:

tabulky-programů-ibrain

Brýle – světelná stimulace: celobarev, brýle typu Ganzfeld.

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace – více

  • Výrobce: Galaxy 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2021 , AIRWEB spol. s r.o.