LAXMAN PREMIUM - psychowalkman

 

LAXMAN PREMIUM - psychowalkman

Cena: 29.650,00 Kč s DPH
24.504,13 Kč bez DPH

AVS přístroj Laxman Premium – psychowalkman

Světová novinka! Laxman Premium je nejlepší AVS přístroj na světě. Jeho předešlé verze jsou nejprodávanější AVS přístroje - psychowalkmany v ČR od roku 2013.

AVS přístroj současnosti na světě. Je uživatelsky jednoduchý, používá nejmodernější AVS technologie, má unikátní design a možnosti, např. zabudovaný MP3, část programů přímo s hudbou, menu v češtině, neomezenou paměť na další nové programy a další výborné možnosti. Krásný barevný zážitek a vrcholnou účinnost zajišťuje nový typ světelné stimulace (brýle Galzfeld). Laxman používá dokonalou a unikátní hudbu: jen on rozpustí vaší únavu šploucháním moře, křikem racků či bubnováním šamanů.
Obsahuje řadu vynikajících programů, které otevírají novou dimenzi zážitků v AVS technologii. Z mnoha vyhodnocení i zkušeností uživatelů vyplývá, že programy Laxmanu výrazně zkracují dobu účinku. Na co potřebují starší přístroje 30 minut, to dosáhne Laxman za 15-20 minut. Laxman jen tak nezastará a navíc můžete jeho možnosti díky novým programům stále zvyšovat. Na Laxman, jako na nejlepší AVS přístroj na světě, se zaměřuje mnoho vývojových aktivit: vyvíjí se k němu nejvíce dalších programů, případně dalších aplikací. Uživatel Laxmanu se tak může stále, po dobu dalších let, obohacovat novými účinky i zážitky.

Laxman je nejprodávanější AVS přístroj v ČR od roku 2013 do současnosti!

Čím se zásadně liší od ostatních:

nejlepší AVS přístroj na světě.

 

Účinky (programy):

Psychowalkman Laxman Premium umožňuje dosáhnout všechny možnosti, které AVS technologie nabízí. 70 programů nabízí více než 40 možností využití, od základních jako je okamžité odstranění stresu a únavy až po speciální, jako je léčba syndromu vyhoření nebo pomoc při onkologických onemocněních.

70 programů v 7 kategoriích:

tabulky-programů-laxman-premium          K přístroji dále dostanete tištěnou brožuru Jak začít. Obsahuje i kapitolu ,,Jak čeho dosáhnout“, kde najdte postupy, jak s Laxmanem Premium dosáhnout 50 možností rozvoje. Suchátka zůstávají stejně barevná): stříbrná (standardní) / modrá / červená / zelená. Vybranou barvu uveďte do poznámky k objednávce. Bez uvedení barvy dodáváme automaticky standardní stříbrnou.

Brýle – světelná stimulace: celobarevná, brýle typu Ganzfeld.

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace (více info ve Slovníku pojmů). Tento typ světelné stimulace (Ganzfeld) převyšuje účinností výrazně jiné typy brýlí. Navíc je subjektivně nejlíbivější. Efekt Ganzfeld znamená, že se stimulační mnohobarevné barevné světlo promítá na bílé pozadí. Provedení Ganzfeld brýlí u Laxmanu je nejdokonalejší na světě (plně uzavřené bílé pole).

 

Důležité parametry:

  • 70 programů
  • zabudovaná MP3 (možno použít samostatně jako běžnou MP3)
  • displej – ovládání v češtině
  • velká část programů přímo s hudbou
  • neomezená paměť na další programy (výměnná flashkarta)
  • nejúčinnější a nejlíbivější světelná stimulace na světě (Ganzfeld brýle)
  • možnost nahrávat další programy, též upravovat nebo tvořit vlastní (vše přes PC)

 


  • Výrobce: Galaxy 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.