RECONNECTION® - REKONEKTIVNÍ ZNOVUNAPOJENÍ

 

Co je to Znovunapojení ? ( Reconnection® )Je to doslova znovunapojení axiatonálních drah vesmíru s Vašimi meridiány a energetickými drahami Země.RECONNECTION® je něco tak zásadního pro každého z nás, že by ho měl mít úplně každý. Provádí se JEDNOU za život. Osobní Reconnection® — The Reconnection® Dr. Eric Pearl říká:Personal Reconnection  je prvotním procesem znovunapojení s vesmírem, což umožňuje  Rekonektivnímu léčení® zaujmout své místo. Toto působení a jeho evoluční frekvence se skládají z nového pásma přinášeného skrze spektrum světla a informací. Personal Reconnection® umožňuje,  že jsme schopni komunikovat s těmito novými úrovněmi světla a informací a je to skrze tyto nové úrovně světla a informací, že jsme schopni se znovu spojit. Tohle je něco nového. Tohle je jiné. Tohle je opravdové - a je to v každém z vás. Co to je Personal Reconnection - Znovunapojení je postup který umožňuje napojení našich vlastních energetických polí  na  energie Vesmíru a planety Země. Rituál The Reconnection, Znovunapojení prováděný náležitou  osobou (certifikovaný praktik) znovu napojuje  naše připojení s touto sítí linií a přináší nová spojení, která umožňují  kompletní přístup k těmto univerzálním frekvencím. Tyto nové frekvence jsou vhodné nejen pro naše léčení ale hlavně náš osobní vývoj.Co nám osobní Reconnection® umožňuje
Být  „znovunapojen“ znamená mít dokonalý přistup k energii Reconnection®, informacím a světlu Vesmíru a planety Země. Připojení zintenzivňuje  a rozšiřuje možnosti našich jemných těl i těla fyzického  pracovat s energií Reconnection. Následně se zlepšuje schopnost uzdravovat. Personal Reconnection v nás aktivuje tyto energetické dráhy, napojuje nás na ještě silnější a vyvinutější úrovně než minulosti. Umožňuje nám přizpůsobit si jedinečné úrovně vibrací a frekvencí pro léčení a hlavně náš vývoj. Slovy Dr. Erica  Pearla dochází k akceleraci „životní cesty“.Jak to probíhá: Pokud se rozhodnete pro osobní Reconnection je potřeba abyste si vyhradili asi 1 hodinu času ve dvou po sobě následujících dnech. Samotný rituál Reconnection®  probíhá ve dvou  fázích. Mezi nimi  musí být alespoň jedna ale ne více než tři noci. Reconnection® trvá asi 40 minut. Při reconnection si pohodlně lehnete na záda a zavřete oči. Potom už se můžete nechat unášet ne frekvencích této energie. Reconnection® je osobní prožitek, dotek vesmíru a každý ho prožívá a vnímá jinak. Tak jak jako jsme všichni jedineční, tak máme odlišné prožitky při Reconnection®. Je to jen Vaše chvilka, tak si ji užijte po svém. Nedoporučuji abyste nutili svoji mysl být prázdnou nebo se pokoušeli na nic nemyslet. Je pravidlem, že lidé mají problém s konceptem nemyšlení. Mysl vždycky jede. Doporučil bych, abyste si jednoduše všímali čehokoliv, co samo přitáhne vaši pozornost. To vám dává možnost něco dělat a má tendenci zmírňovat stres často způsobený tím, když se snažíte na nic nemyslet a zkoušíte něco, o čem nevíte, jak na to. Umístěte pozornost dovnitř svého těla a dovolte, aby cestovala skrze něj. Pozorováním čehokoliv, co vnímáte, mimo to obvyklé, vám dá dostatek k zaneprázdnění mysli, aniž byste se ztratili v mentálních „měl/měla bych“ a „neměl/neměla bych“. Nedýchejte speciálním způsobem, nesnažte se vizualizovat si relaxační scény nebo požadovaný výsledek, ani nemeditujte a neopakujte tiše mantry (nebo jakkoliv jinak). A nesnažte se „dělat“ něco jiného, co bych nezmínil, něco, o čem si vy nebo někdo jiný myslíte, že to „pomůže“. Nepomůže. Prostě vám to přinese něco, co jste schopni dělat sami o sobě a bude vás to rušit v tom, abyste si byli schopni vychutnat plnost a realitu této zkušenosti. A pokud je to ten případ, měli jste radši zůstat doma. Když jste připraveni nechat být a nepokoušet se „směřovat“ nebo rozšiřovat zkušenost, když vaše ego úspěšně ustoupilo z cesty, takže se nepokoušíte „pozlatit lilii“, jste připraveni zažít to, co dělá Rekonektivní léčení® jiným, co dělá Reconnection® reálným.

Jste připraveni přijímat. RECONNECTION® Vás výrazně posune na Vaší životní cestě. Rekonektivní léčení® a znovunapojení je opravdový zázrak a to ve všech dostupných směrech. Nedá se to srovnávat s žádnými dostupnými technikami. Tohle je dál, za všemi technikami.Blíží se otevření nejsilnější energetické brány. Tato brána otevře další průchody do vyšších dimenzí a aktivuje mnoho energetických míst po celé planetě. V tento den se také odemkne časový zámek, který aktivuje další z devíti velkých Atlantských krystalů. Příliv světla přicházející touto branou na Zemi přinese velmi výrazné energetické změny. Trojitá vibrace mistrovského čísla 11 spustí celou řadu energetických procesů.  Na příliv energie přicházející touto branou čekalo lidstvo dlouhá tisíciletí. Mistrovské duše inkarnované zde na Zemi pod vibracemi čísel 11, 22 a 33 byly během tohoto života i během minulých inkarnací připravovány pro svůj úkol - udržet energii přicházející branou a pomoci jí stabilizovat a ukotvit v těle planety Země a hlavně v jejím srdci. Tento den se po celé planetě budou za tímto účelem setkávat a spojovat skupiny lidí. Každý z nás se může svou účastí a vědomým zapojením aktivně podílet na procesu vzestupu a transfomace a tím podpořit i svůj vlastní tranformační proces. Záleží na nás všech, co si společně vytvoříme. Využijte toto mimořádné datum k urychlení svého duchovního vývoje, k posílení spojení se Zemí a Vesmírem. Co The Reconnection® a Reconnectin Healink® přináší? Můžete vidět na: http://www.youtube.com/watch?v=py9vNHTKsMM&feature=youtu.be Zároveň doporučujeme pokud se chcete s Reconnection® seznámit nenechte si ujít video s Ericem Pearlem na ČT2 v pořadu Před půlnocí http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095690193-pred-pulnoci/210411058370414/video/ Dopřejte si svoje osobní Znovunapojení. Cena Reconnection® je jednotná v celé České republice 333 dolarů v přepočtu ke kurzu Kč. Je důležité uvědomit si, že cena vyjadřuje HODNOTU toho, co je nám dáváno. Hodnota Znovunapojení je ve všech zemích bez rozdílu stejná a vyjadřuje směnu s Vesmírem za trvalou kontrolu nad Vaším zdravím. Cena není stanovena náhodně a je třeba ji dodržet. Platba se koná při prvním sezení. PŘEDEM SE MŮŘETE OBJEDNAT U V. STRNADOVÉ - certifikovaný praktik The Reconnectiom® a Reconnection healink® - mobil:777268114.


 

Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.