RELAX

 

RELAX

Cena: 102,00 Kč s DPH
84,30 Kč bez DPH

Je báječný prostředek pro celkové zklidnění a uvolnění po náročném dni, dokonalý společník pro chvíle odpočinku a lenošení. Je jedinečnou kombinací pečlivě vybraných rostlinných olejů lisovaných za studena a esenciálního oleje levandule extra. Obsahuje nejvyšší množství cenných bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v přirozené podobě a dovede je v maximální míře předat našemu tělu. Proniká až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a nejúčinněji.

Účinky:

* přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí
* blahodárně působí na celkovou kondici organismu
* regeneruje pokožku, uvolňuje svaly
* přivolává zdravý spánek
* navozuje příjemnou náladu.

Jak používat: při masáži postupujte zespodu nahoru, tedy od chodidel směrem k hlavě. U nohou a paží nejdříve masírujte vnější partie, po nich teprve vnitřní. Během masáže by měly zůstávat obě ruce v kontaktu s pokožkou. Po koupeli si zkuste natřít tělo olejem podobně jako tělovým mlékem. Nebojte se pocitů mastnoty, rostlinné oleje lisované za studena přirozeně splynou s pokožkou a rychle se vstřebají. Bude se Vám krásně usínat...

Seznam složek: oleje lisované za studena: mandlový, makadamiový, meruňkový, bio slunečnice. Stoprocentní esenciální oleje: růžové dřevo, bergamot, lemongrass a další.

  • Výrobce: SALOOS 

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

 
 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.