BETAVITAL

 

BETAVITAL

Cena: 495,00 Kč s DPH
430,43 Kč bez DPH

Hodnocení:
Extrakt z červené řepy a mrkve obohacený biofalvonoidem rutinem, vitanínem C a betakarotenem v takových množstvích, aby doporučená dávka kryla jejich potřebu.. Čistí organismus, zvyšuje počet červených krvinek. posiluje cévy, tlumí růst bakterií, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje acidobazickou rovnováhu, zbavuje organismus radioaktivních prvků, bojuje proti nádorovým onemocněním. a plísním v organismu.
Extrakt z červené řepy a mrkve obohacený biofalvonoidem rutinem, vitanínem C a betakarotenem v takových množstvích, aby doporučená dávka kryla jejich potřebu..

Největší podíl na protinádorovém cytostatickém působení šťávy z červené řepy má pravděpodobně velké množství betainu a rostlinných pigmentů - betakyanů. Vykazují povzbuzující účinek, který zvyšuje odolnost organismu. Někteří vědci připisují právě jim vliv na obnovení buněčného dýchání, tolik potřebného v boji proti zhoubnému bujení.

Betain rovněž mohutně detoxikuje organismus a tak snižuje množství "spouštěčů" bujení. Významnou byť nedostatečně probádanou úlohu zřejmě plní vzácné stopové prvky cesium, lithium a rubidium, kterých má řepa obdivuhodné množství.

Červená řepa má i velmi vysoký obsah antioxidantů, které mimo mnoha dalších chorob potlačují i rakovinu. Účinné antioxidanty jsou též obsaženy v mrkvové šťávě.

Červené barvivo betain tlumí růst nežádoucích bakterií.

Červená řepa jeceněna při nejrůznějších krevních chorobách od anemií až po některé formy leukémie. Prospívá celému krevnímu systému. Čistí krev, normalizuje sedimentaci a zvyšuje počet červených krvinek.

Řepa je bohatá na železo a vitamín C obsažený v Betavitalu zesiluje jeho vstřebávání.


Betavital též mohutně očišťuje organismus - krev, ledviny, játra a střeva. Betain pomáhá cholinu vylučovat škodlivý tuk z jater. Dále zajišťuje tvorbu esenciální aminokyseliny methioninu, který startuje proces nepřetržité detoxikace jater. To jevelmi důležité pro lidí užívající syntetické léky.

Významná je schopnost červené řepy zbavovat organismus radioaktivních prvků. Minerály obsažené v extraktu skvěle ovlivňují ledvny a žlučník. Přimícháme-li do betavitalu nastrouhané jablko, pročistíme si báječně střeva.

Betavital má neobyčejně silný zásaditý charakter, normalizuje nežádoucí kyselé prostředí organismu a tím bojuje proti únavě, osteoporóze a mykózám.

Při užívání Betavitalu někdy dochází k přechodnému zhoršení příznaků onemocnění, což je způsobeno mohutnou detoxikací organismu.. Tento jev je pozitivní a svědčí o patřičnosti a účinnosti léčby. Může se projevovat únavou, nevolnostmi (často žaludečními), trávicími problémy, bolestí hlavy, infekcí, zduřením lymfatických žláz apod. Tento stav trvá do té doby dokud se tělo nevyčistrí. Vyčištěmí napomůžeme zvětšeným příjmem tekutin, odstraněním zácpy, masážemi a přiměřeným pohybem. Je-li krize siilnější snížíme dávkování nebo dokonce přerušíme užívání.

Přípravek je vhodný i pro diabetiky, ale je nutné, aby denní dávku zahrnuli do své výživové bilance.

Specifikace BETAVITAL


Betavital pomáhá:

# při rozšířených žilkách v obličeji, křečových žilách a hemeroidech
# při rakovině (cytostatickým účinkem, detoxikačním a antioxidačním účinkem)
# při lupénce (díky detoxikaci krve, jater, ledvin a střev)
# při chudokrevnosti a některých druzích leukemie)
# při dně a revma - vyrovnává rovnováhu kyselin a zásad
# regeneruje organismus a zpomaluje stárnutí
# při zýšené hladině cholesterolu
# při výskytu plísní v organismu

slozeni:
Složení:
Zahuštěná šťáva z červené řepy a mrkve (odpovídá 11 kg řepy a kilogramu mrkve) dotovaná rutinem a vitamínem C.
Ve 150 ml: beta-karoten 37 500 mg, rutin 120 000 mg, vitamin C 600 mg, kys. citronová 2.2 g, cukry 120 g .

davkovani:
1- 3 lžičky denně, ředit vodou

baleni:
150 ml

doplnujici:
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 20°C v uzavřeném obalu a v temnu. Po otevření spotřebujte do 6 týdnů. Při užívání Betavitalu někdy dochází k přechodnému zhoršení příznaků onemocnění, tento jev je pozitivní, svědčí o účinnosti léčby. U diabetiků je nutno, aby denní dávku zahrnuli do své výživové bilance.

  • Výrobce: KLAS CZ s.r.o. 

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

 
 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2023 , AIRWEB spol. s r.o.