HANNASAKI Mix tea powder

 

HANNASAKI Mix tea powder

Cena: 134,00 Kč s DPH
116,52 Kč bez DPH

HANNASAKI - čaj, který spaluje tuky
Jedná se o zvláštní druh tzv. královského čajovníku, jehož nejstarší exempláře dosahují stáří až l 700 let (průměr kmenu cca 1,5 m a výška až 14 metrů). V posledním období se nad tímto zázrakem přírody zamýšlí i věda. Výzkumy japonských lékařů potvrdily, že uváděné vlastnosti jsou nejen pravdivé, ale byly odhaleny ještě další pozitivní schopnosti tohoto „zázraku“. Byla objevena nejen stará technologická tajemství, ale navíc byly nalezeny další technologie, které původní účinky čaje ještě zdokonalily a doplnily. Čaj je léčivá bylina, která však podle současných zákonů a nařízení oficiálně „nesmí léčit“, protože byla bohužel zařazena mezi potraviny. Protože se nesmí zatím ani zde v návodu uvádět zdravotní tvrzení, je možné získat informace z vědeckých studií, které naleznete na adrese: www.teeverband.de a www.phoenixdivision.cz.
Pro informaci uvádíme několik tematických názvů vědeckých studií: Ochranné působení čaje před rakovinou žaludku a tenkého střeva. Čaj v prevenci rakoviny – účinky a mechanizmy. Prevence zubního kazu. Antioxidační účinky zeleného čaje. Zelený čaj jako nápoj pro těhotné ženy. Čaj chrání před bakteriemi a viry. Přehled účinků zeleného čaje na zdraví. Zelený čaj zmírňuje úmrtnost po akutním infarktu. Čaj zabraňuje vzniku rakoviny vaječníků. Zelený čaj jako prevence před Alzheimerovou chorobou atd.
Kdo chce získat více informací, nalezne je v publikaci Čaj, který spaluje tuky od autora Dr. LiWu, a v další odborné publikaci Kniha o zeleném čaji od amerického výzkumníka ve farmaceutickém průmyslu, Dr.Lestera. 100g.

  • Výrobce: PHOENIX 

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

 
 
Oáza zdraví a elegance © 2009 - 2024 , AIRWEB spol. s r.o.